Radyo Dinle Tv

Nida Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Nida

Radyo Nida dinle, Genellikle yayınlarında Kuran-ı Kerim meali, tefsir, Hadis ve fıkıh dinle gibi direk İslami alanlarda canlı yayın yapan Nida radyo bu alanda insanların bilgilenmesini ve en iyi şekilde dinini yaşaması konusunda bilgi aktarmaya çalışan bir radyodur. 95.8 fm frekansından sizlere İslami yayın yapan dini radyo istasyonudur.
Nida fm dinleRadyo 1993 yılından bu yana halkın sesi olma yolunda yürüyen ilkelerinde taviz vermeyen Radyo nida fm her zaman halkın yanında halkın sesi olma yolunda yürüyen bir radyo istasyonudur.

Radyo Nida Frekansları

95.8 fm frekansından Malatya ve çevresine hizmet veren radyo Nida fm online olarakta internet üzerinden canlı dinlenen bir radyo istasyonudur. Android iphone işletim sistemi fark etmeden radyoyu mobilden dinleyebilirsiniz. Malatya civarında Malatya radyolarını takip edebilirsiniz.

Radyo Nida İletişim

http://www.radyonida.com/iletisim.asp adresindeki forumu doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Nida (2 Yorum)


  1. Reyhan dedi ki:

    Cok guzel bir radyo kanali

  2. OSMAN ÖNCÜL dedi ki:

    İSLAM VE İNSANLARA FAYDALI BİR RADYO.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş