Radyo Dinle Tv

Radyo Oksijen Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Oksijen

Oksijen Radyo Dinle, Yozgat’ta kurulmuş ve yayın hayatına hala Yozgat’ta 90.7 frekansından canlı mobil online desteği ile devam yerel radyo kanalıdır. Oksijen fm profesyonel radyo istasyonunuz sloganıyla yayın yapan Oksijen Radyo, yayın programında pop müzik ağırlıklı çalışmaktadır. Oksijen FM karasal yayınından sonra web yayınına da başlamıştır. Günümüzde hemen her radyonun web yayını da bulunmaktadır.

Oksijen Radyo Nasıl Dinlenir?

Oksijen Radyo’yu Yozgat ve civarındaki illerden dinleyecek olan karasal yayını tercih edebilirler. Karasal yayında kanala ulaşmak için frekans ayarını 90.7‘ye yapmanız gerekmektedir. Karasal yayın dinleyemeyeceğiniz bir konumdaysanız; kanalın internet yayınını dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan cihazlarınızdan Oksijen Radyo sitesine girerek canlı yayını başlatabilirsiniz. İlaveten internette var olan canlı radyo dinleme sitelerinden birine girerek de Oksijen Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

Oksijen Radyo Programları

Oksijen Radyo yayın akışının büyük çoğunluğunda pop müzik yayını yapmaktadır. Kanalın aktif bir istek hattı olmadığından istek saatlerine uygun bir program yer almamaktadır. Oksijen FM‘ de zaman zaman konukların ağırlandığı sohbetli, keyifli yayınlar yapılmaktadır. Oksijen FM yayınlarına 24 saat, kesintisiz devam etmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş