Radyo Dinle Tv

Ordu Fm

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Ordu

Radyo Ordu dinle, Ordu ilinde yayın yapan Türkçe müzik alanında bir radyo istasyonudur. Radyo 89.2 fm dinle frekansından sizlere sesini duyuran bir radyo dinleme istasyonudur. Yerel radyo olmasına karşılık yayınlarındaki kalite ile ulusal olarak dinlenecek radyo kıvamında sizlere hizmet veren bir radyodur. Kurumsal olarak sizlere hizmet veren radyodur.
Radyo OrduRadyo Ordu yayınlarındaki programları ile dinleyicilere düzenli kaliteli bir hizmet vermekte olan radyo değişik programları ve canlı yayınları ile sürekli olarak dinlenebilecek bir radyo istasyonudur.

Radyo Ordu Frekansı

89.2 fm Ordu frekansından Ordu ilinde yayın yapan bir yerel radyo olarak hizmet vermektedir. Canlı olarak online internet üzerinden takip edebilirsiniz. Radyo online olarak android ios telefonlarda uygulamaya gerek kalmadan bu sayfamızdan mobil ortamda dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş