Radyo Dinle Tv

Ortaca Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Ortaca Fm

Ortaca Fm dinle, 1992 yılında kurulmuş, özel ilk radyo kanalları arasında bir radyo istasyonudur. 89.6 fm bandından Muğla ve civarına hizmet veren radyo Ortaca karışık müzik anlayışı ile her kesimden  herkesin dinlemesi için  şarkıları en uygun zamanlarda en uygun müzikleri çalarak  yayın yapmaktadır.
Ortaca FmRadyo sadece müzik alanında değil dinleyicilerinin ihtiyaçlarını düşünerek fal, astroloji, haber, sağlık köşesi gibi değişik programlar ile de sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Radyo Ortaca Frekansı

Ortaca fm Muğla’da 89.6 fm bandından yerel olarak hizmet vermektedir.  Radyo Ortaca internet üzerinden kendi sitesinden canlı olarak takip edeceğiniz güzel bir radyo istasyonudur.

Radyo Ortaca İletişim

http://www.ortacafm.com.tr/website/iletisim.html adresindeki forumu doldurup radyo yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.
Telefon: (0252) 282 45 60
GSM: 0532 478 06 86
Adres: Atatürk Bulvarı Emniyet Binası Karşısı No:174 Kat:3 Ortaca Muğla

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş