Radyo Plus 97.6 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Plus Dinle

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Plus

Radyo Plus dinle, Kayseri’de 97.6 frekansından canlı yayın hayatına devam eden yerel Kayseri radyosudur. Online mobil destekli Plus fm hayata artı katar sloganıyla yayın yapan Radyo Plus’da çeşitli müzik türlerinden yayınlar yapılmaktadır. Ağırlıklı olarak pop müzik, popüler müzik türlerinden yayınlar yapan kanalda zaman zaman başka müzik türlerine de yer verilmektedir. Radyo Plus sadece Kayseri’den değil tüm Türkiye’den dinlenebilir. İnternet bağlantınız varsa Türkiye dışından da radyoyu dinleyebilirsiniz.

Radyo Plus Nasıl Dinlenir?

Radyo Plus dinlemek için önce radyoyu hangi yöntemle dinleyeceğinizi belirlemelisiniz. Kanalı antenli radyolardan ya da internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Antenli radyo uygulaması olan telefonlardan ve klasik radyolardan radyoyu dinlemek için Kayseri frekansı 97.6 olarak ayarlamanız yeterlidir. İnternetten radyo dinleyecekler radyo kanalının web sitesinden ya da canlı radyo uygulamalarından Radyo Plus’ı dinleyebilir.

Radyo Plus Programlar

Radyo Plus dinle kanalda yeni güne, Güne Merhaba programıyla başlanıyor ve her akşam da mutlaka haber bülteni yayını yapılıyor. Gün içinde bolca müzik yayını yapan kanalda belirli günler Hiç Yoktan İyidir programıyla sohbet tadında keyifli bir program yayınlanıyor.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv