Radyo Dinle Tv

Radyo Polat Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Polat

Radyo Polat dinle, Ankara merkezli bir internet radyosu olup ağırlıklı olarak arabesk müzik yayını yapmaktadır. “Sincanın Sesi” sloganı ile yola çıkan kanal Sincan’dan yayın yapmakla beraber yalnızca Ankara değil Türkiye ile dünyanın farklı bölgelerinde de dinlenilmektedir.

Dinleyicisinin dertlerine ortak olmayı amaçlayan Radyo Polat, arabesk ile fantezi şarkılara listelerinde yer vermektedir. Orhan Gencebay, Müslüm Gürses gibi arabeskin en önemli isimlerinin yanı sıra yeni çıkan şarkıcılara da fırsat sunmaktadır.

Başarılı programcıları ile gün boyu dinleyicilerinin gününe ortak olan radyo istek şarkı da almaktadır. Takipçilerinin görüşüne değer veren radyoya telefon aracılığı ile ulaşabilir ve istek şarkıda bulunarak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

http://www.radyopolat.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Polat (2 Yorum)


  1. Enes Demirel dedi ki:

    İbrahim Tatlıses’ten Yorgunum Şarkısını çalarsanız sevinirim.

  2. Ali Abaz dedi ki:

    İyi akşamlar iyi yayınlar nazar hanım sizden bu akşam ferdi tayfurdan hatıran yeter parçasını çalmanızı rica ediyorum bu parça şu an yayını dinleyen kızkardeşim Birgül çam ve radyonuzun fanatigi yegenim nisa için uzun yol kahramanları Muhsin ilik, İbrahim ilik adem derin ziya gerçek joke Mıstık için sizler için ve tüm radyo Polat dinleyenleri için gelsin Çorum bayattan sevgi selamlar iyi yayınlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş