Radyo Pop90 Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Pop90 Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Pop90

Radyo Pop90 Dinle, Karnaval radyolarından birisi olan Radyo Pop90 fm, İstanbul merkezli canlı yayın yapan bir internet radyosudur. İnternet sitesinin yanı sıra akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulama sayesinde de takip edebileceğiniz radyoyu her yerde ve her zaman dinleyebilirsiniz.

Kaliteli müzik dinlemek isteyenlerin tercihi olan kanal, her döneme ait pop parçalara yayınlarında yer vermektedir. Radyo Pop90 klasikleşmiş şarkılarla size keyifli zamanlar geçirtirken güncel şarkıları da sık sık çalmaktadır.

Adını 90’lı yılların pop müzik şarkılarından almış olan kanal, hareketli şarkılarla enerjinizi yükseltirken nostaljik şarkılarla sizi geçmişe götürüyor. 24 saat boyunca kesintisiz olarak dinleyebileceğiniz radyonun internet sitesi üzerinden isteklerinizi paylaşabilir, son 10 şarkıyı dinleyebilir ya da geçmiş program kayıtlarına ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv