Rock Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Rock Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Rock

Radyo Rock dinle, Rock müzik severlerin değişmez adresi olan canlı Rock fm 94.5 fm frekansından İstanbul üzerinden karasal ve online yayın yapan bir radyo istasyonudur. Rock müzik alanında başı çeken  radyo Rock fm kendini bu alanda kanıtlamış ve rock müzik severlerin  değişmez adresi olmuştur.

Rock vizyon fmYayınlarında metal müziklerede yer veren radyo birbirinden farklı programlar ve programcılar ile çalışan  kurumsal bir radyodur. Radyo Rock radyodaki müzik yayınları haricinde Rock konserlri ve rock aktivitelerinde başı çeken bir radyodur. internet üzerinden sesini Dünya’ya duyuran radyo radyodinletv.com farkıylada dinleyebilirsiniz.

Rock Fm Frekans

94.5 Rock fm İstanbul’da yayın yapan alanında uzman programcılar ile çalışan intenet üzerinden kesintisiz online olarak takip edeceğiniz bir radyo istasyonudur. Online olarak android ios (iphone ) cep mobil telefonlarda   uygulama olmadan da dinleyebileceğiniz bir radyodur.

Rock FM İletişim

E-posta: [email protected]
Ofis: Altunizade / Üsküdar
Yer: Istanbul, Turkey

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.manuelaramburu.radioonline.arockradio

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/us/app/rock-radio/id527986338?mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Rock (1 Yorum)


  1. Irem dedi ki:

    Ben irem kesici hayırlı yayınlar etipi kapalı cezaevinde c/4 kogusunda yatan Erhan bayır a uygar doganaydan zararın var parçasını armağan ediyorum tesekurler

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv