Radyo Dinle Tv

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek Yayını Durmuş veya yayından kaldırılmıştır. Alternatif olarak Radyo Power Dinliyorsunuz.
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Şimşek

Radyo Şimşek Dinle, 91.5 fm den canlı yayın yapan Bursa şimşek fm 3 Aralık 1995 yılında yayın hayatına başlayan ve o tarihten itibaren yüzlerce kişi tarafından tercih edilen kanallardandır. Bursa’nın yerel halkı tarafından çok sevilen kanal özellikle ülke genelinde hizmet veren kanallarla karşılaştırılmaktadır. Teknik donanımı, yayın ahlakı ve içeriği ile profesyonellik taşıyan kanal büyük radyolardan hiçbir farkı olmadan hizmet vermektedir. Tercih eden hemen herkes dilediği an Radyo Şimşek ile istediği müzik keyfine ulaşabilmektedir.

Pop müzik ağırlıklı hizmet veren Radyo Şimşek kanalında aynı zamanda türküler, arabesk müzikler, sanat müzikleri ve çok daha fazlası elde edilebilmektedir. Dileyen istediği an Radyo Şimşek bağlantısı sağlayıp 91.5 frekansı üzerinden radyo dinleyicisi olabilmekte, müziğin keyfini çıkarabilmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş