Radyo Dinle Tv

Radyo Sivas dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Sivas Fm

Sivas Fm dinle, Radyo Sivas karışık olarak her türlü müzik alanlarını içinde barındıran Sivas fm 88.2 fm frekansından canlı dinleyeceğiniz karasal olarak Sivas ve çevresinde yayın yapmakta olan bir radyodur. 1992 yılında kurulan radyo Türkiye’de ilk kurulan özel radyolar arasında yer alır.
Radyo Sivas fmSivas fm yayın sorumluluklarının farkında ilkeli tarafsız ve doğru  dürüst bir  yayıncılık ilkesinde hizmetini sürdüren radyo MÜ yap gibi bir çok müzik kurumuna bağlı olaraktan hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Radyo Sivas fm alt yapısı olarak sağlam teknolojik bir yapıda hizmet veren Sivas fm karasal olarak Sivas merkez ve sivas’ın bütün ilçe ve köylerinde rahatça dinlenmektedir. internet yoluyla da sesini herkese duyuran bir radyo olarak hizmetlerini en kaliteli şekilde  sürdürmektedir.

Sivas FM Frekansları

88.2 fm frekansından Sivas ta yayın yapmaktadır. Online olarak android iphone mobil cihazlarınızdan da kesintisiz olarak takip edebilirsiniz.

Sivas FM İletişim

Reklam Telefon: 0346 2233100
Telefon: 0346 2231515
fax: 0346 2230438
Email: [email protected]
Adres: Eski Belediye Sokak Akgül İş Merkezi Kat 4 No 7 – SİVAS

Sivas Fm : https://www.sivasfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş