Radyo Sonix 97.5 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Sonix Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Sonix Fm

Sonix FM Dinle, 97.5 fm frekansından Konya Ereğli merkezli canlı yayın yapan kanallardan bir tanesidir. Başta kendi halkı olmak üzere Ereğlili olan herkes Sonix FM dileyicisi olabilmektedir. Bugün radyoların dışında internet üzerinden de radyo kanallarını bulup dinleyebilmek mümkündür. Özellikle gençlerin radyo dinleme yollarından biri olan internet, hayatı kolaylaştırmak adına çok faydalıdır. Kolayca giriş yaptığınız kanalda istediğiniz şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Sonix FM, Konya halkına hitap eden kapsamlı yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Her yaştan dinleyiciden oluşan bir kitlesi vardır.

Sonix FM Yayın İçeriği

Sonix FM, yayın içeriğine göz gezdirildiğinde karma müzik içeriğinin olduğu dikkat çekmektedir. Bununla beraber birçok program içeren kanalda her türe ayrı ayrı yer verilmektedir. Sanat müziği de özgün müzik de zamanı geldiğinde çalınmaktadır. Dolayısıyla her alandan dinleyici kitlesi de Sonix FM’de aradığını kolayca bulmaktadır.

Kanal yalnızca müzik alanında değil aynı zamanda reklamlar, haberler konusunda da sıkı takip edilmektedir. Yerel gündemi takip edebilmek adına radyo Sonix FM’in ideal bir hizmet sunduğunu söylemek mümkündür.

Web sitesi : http://radyosonix.net/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv