Radyo Dinle Tv

Sonix Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Sonix Fm

Sonix FM dinle, 97.5 fm frekansından Konya Ereğli merkezli canlı yayın yapan kanallardan bir tanesidir. Başta kendi halkı olmak üzere Ereğlili olan herkes Sonix FM dileyicisi olabilmektedir. Bugün radyoların dışında internet üzerinden de radyo kanallarını bulup dinleyebilmek mümkündür. Özellikle gençlerin radyo dinleme yollarından biri olan internet, hayatı kolaylaştırmak adına çok faydalıdır. Kolayca giriş yaptığınız kanalda istediğiniz şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

Sonix FM, Konya halkına hitap eden kapsamlı yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Her yaştan dinleyiciden oluşan bir kitlesi vardır.

Sonix FM Yayın İçeriği

Sonix FM, yayın içeriğine göz gezdirildiğinde karma müzik içeriğinin olduğu dikkat çekmektedir. Bununla beraber birçok program içeren kanalda her türe ayrı ayrı yer verilmektedir. Sanat müziği de özgün müzik de zamanı geldiğinde çalınmaktadır. Dolayısıyla her alandan dinleyici kitlesi de Sonix FM’de aradığını kolayca bulmaktadır.

Kanal yalnızca müzik alanında değil aynı zamanda reklamlar, haberler konusunda da sıkı takip edilmektedir. Yerel gündemi takip edebilmek adına radyo Sonix FM’in ideal bir hizmet sunduğunu söylemek mümkündür.

Web sitesi : http://radyosonix.net/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Sonix Fm (3 Yorum)


 1. Yunuscan izci dedi ki:

  Önce selamın aleyküm a 6 kodunda yatmakta olan amcam için bir şarkı istiyorum önce amcam olmak üzere tüm kous arkadaşlarına bu şarkım armağan olsun ve tüm kader mahkumlarina armağan ediyoruz selametle ben yunuscan izci ve can can yigenlerinden bayram izci amcama armağan olsun insalah duyosundur amca
  Neşet Ertaş Gönül Dağı duman duman

 2. can can dedi ki:

  selamlar oncelikle bn ben eregliden dinliyorum ve t tipinde yatmakda olan bi dayima bi isteyim olcakdi ve orsaniz sevinirim dayimin adi bayram izci icin ayiphandan nerde gardas istiyorum ve okursaniz cok sevinirim ve ben can can olmak uzerine yunus can izci yiyenide yanimda ve A.6 koogusunda olmak uzere tum kogus arkadsslarina gelsin sizede gelsin

 3. Nazlı Aygün dedi ki:

  Ben Nazlı Aygün A97 koğuşunda t tipinde yatmakta olan canım abim doğan aygün için bir şarkı istiyorum başta abilerim olmak üzere A97 de yatmakta olan özgür kara kılıç, İbrahim Çakır, Mehmet canpolat, Mehmet aker ve Ali kip adlı abilerime bu şarkıyı armağan ediyorum inşallah duyuyosunuzdur abilerim oraya giren elbette çıkar siz ordasınız ama burada namınız yürüyor merak etmeyin allahıma emanet ediyorum sizi
  Enver Yılmaz mapushane

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş