Radyo Dinle Tv

Radyo Soylu Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Soylu Fm

Radyo Soylu Fm Dinle, 94.1 fm frekansından Kırıkkale il sınırlarında yayın yapan online mobil destekli radyo istasyonudur. Soylu Fm 1995 yılında, Kırklareli’nde kurulan köklü radyolardan Soylu FM, Türkçe pop müzik yayını yapan yerli radyolardan bir tanesidir. Karasal yayını Kırklareli ve civar illerinde dinlenebilir. Soylu FM, farklı yayın politikasıyla bölge halkı tarafından severek dinlenmektedir. Soylu FM yayın hayatına başladığı yıllarda donanım bakımından en güçlü radyolardan biri olarak radyoculuk sektörüne girmiştir.

Soylu FM Nasıl Dinlenir?

Radyo Soylu FM’i Kırklareli ve civar illerde karasal yayını üzerinden dinlemek mümkündür. Karasal yayını dinleyecek olanlar, radyo frekanslarını 94.1‘e ayarlamalılar. Bölge dışında bir konumdan Soylu FM dinleyecek olanlar, internet bağlantılarını ayarlayarak kanalın web yayınını dinleyebilirler. 2005 yılında yeniden yapılanan radyo kanalı teknik gelişmelerle web yayınına başlamıştır. Web yayını için kanalın web sitesini, canlı radyo site ve uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Soylu FM Programlar

Radyo Soylu FM‘de popüler müzik yayınlarının dışında pop müzikte sevilen isimlerin konuk edildiği programları, bölgeden haberleri ve güncel bilgileri dinleyebilirsiniz. Soylu FM kesintisiz olarak 7 gün 24 saat yayın yapmaktadır. Gece yayınlarında çoğunlukla güncel pop müzik şarkılarına yer verilmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş