Standart Fm Dinle - Radyo Standart Fm Canlı Yayını
Radyo Dinle Tv

Radyo Standart dinle

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Standart Fm

Radyo Standart Dinle, İnternet üzerinden online olarak canlı yayın yapan radyo dinle kaybedenler kulübü tarafından kurulmuş Standart Fm dinle yayın ilkesi olarak yabancı müzik dalında yayın yapan bir radyo istasyonudur. Standart fm sizlere en güzel akıcı bir yayın anlayışı ile hizmet vermektedir. Radyo dinleyicileri genel olarak genç kesimden  meydana gelmektedir.

Radyo StandartRadyo cep telefon uygulamaları ve internet siteleri üzerinden dinlenen online  yayın yapan bir radyo kuruluşudur. Sizlere ünlü djler ile en güzel yabancı müzikleri sunan radyo yaptığı işin ciddeyetini düşünerek hareket etmekte olan bir radyodur. Standart fm Türkiye’nin ilk dokulu radyosu  sloganı ile sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur.

Standart FM Frekansları

Radyo Standart fm sizlere canlı olarak internet üzerinden hizmet veren bir radyodur. Herhangi bir frekansa sahip değildir. Yabancı müzik severler için  farkı bir tarzda yayın yapan Lounge fm radyosunda da seveceğiniz harika yabancı şarkılar dinlemenin keyfini süreceksiniz. Radyoyu dinlemek için Lounge fm dinleyin.

Standart FM İletişim

yayınlara katılmak için sms ile 7979 a kk yazıp boşluktan sonra isim soy isim yazarak katılabilmektesiniz, iletişim olarakta twitter üzerinden ulaşabilirsiniz.

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.standartfm&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/standart-fm/id1259954728?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Standart Fm (2 Yorum)


  1. beko dedi ki:

    cici kuş GÜRAYı bekliyorum

  2. beko-volkan-barış dedi ki:

    teşekkürler gürayım

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv