Radyo Dinle Tv

Radyo Sultan FM Maraş Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Sultan Kahramanmaraş

Sultan Radyo dinle, Sultan fm Kahramanmaraş halkına hitap eden 93.2 fm frekansından canlı yerel radyo kanallarındandır. Gerek Kahramanmaraş’ta ikamet eden gerekse buralı olan birçok kişi Sultan Radyo’yu dinlemekten keyif aldığını dile getirmektedir. Sultan Radyo Maraş dinleyicilerinden biri olmak isterseniz bu durumda frekansını ayarlamanız ya da internet üzerinden online olarak dinleme imkânını elde etmeniz gerekmektedir.

Sultan radyo dinleyicileri kanalın karışık müzik içeriği sunmasından son derece memnundur. Bu sayede her türlü müziği dinleme imkânı elde edilmekte ve 24 saat boyunca karışık müzik listesinden pek çok müzik dinletisi yapılmaktadır.

Sultan radyo için ayarlamanız gereken frekans 93.2 olarak bilinmektedir. 93.2 frekans ayarını yaptıktan sonra yayın akışını takip edebilirsiniz.

http://www.sultanradyo.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Sultan Kahramanmaraş (1 Yorum)


  1. Hidayet dedi ki:

    Amca sesimi duy ben hidayet evden selamlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş