Radyo Dinle Tv

Radyo Sultan Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Sultan

Radyo Sultan Dinle, 93,2 fm Afyon’da frekans yayını üzerinden yayın hayatına devam etmektedir. Afyon’un sevilen radyolarından olan ve Kentin İlki sloganıyla yayına başlayan Sultan Radyo internet radyosu akımına uyum sağlayarak internet ortamında da yerini almıştır. Popüler müziğin olmazsa olmazı pop müzikleri ve birkaç farklı müzik yayınını dinleyebilirsiniz. Sultan Radyo web sitesi, müzik haberlerine de ulaşabileceğiniz kullanışlı bir içeriğe sahiptir.

Sultan Radyo Nasıl Dinlenir?

Sultan Radyo, frekans yayını üzerinden dinleyecek dinleyiciler için 93,2 frekansında Afyon şehir sınırları ve çevresinde dinlenebilir. Afyon civarı dışında Sultan Radyo dinlemek için internet yayınını, mobil uygulamaları tercih edebilirsiniz. Frekans yayını popülerliğini kaybettiğinden Afyon’da dahil internet yayını daha çok tercih edilmektedir.

Sultan Radyo Programları

Sultan Radyo kanalında çoğunlukla müzik yayını aktif olarak devam etmektedir. Ancak kaliteli ve işinde iyi yayıncılarıyla yaptığı programlar da çok sevilmektedir. Kanalda gün içinde çeşitli saatlerde belli sürelerle belirli radyo programları yayınlanmaktadır. Program yayın akışı, program içerikleri ve yayıncıları kanalın web sitesinden takip edebilirsiniz.

http://www.sultanradyo.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş