Radyo Dinle Tv

Konya Radyo Tempo dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Tempo

Radyo Tempo Dinle, Tempo 102.5 fm Konya’nın en çok dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir. Tarzıyla yerel radyolar arasında kendini ayırmayı başaran kanal birçok kişi tarafından severek takip edilmekte ve binlerce kişinin ilgisini çekmektedir. Bu bakımdan Tempo Radyo dinleyicisinin zamanla çok daha fazla olacağı görülmektedir.

Müzik dinlemekten keyif alıyorsanız, sevebileceğiniz ve kaliteli yayın yapan bir radyo arıyorsanız bu durumda Tempo Radyo tam olarak size uygun bir kanaldır. Konya’nın yerel radyolarından biri olsa da ülke genelinde popüler olan tüm müzikleri kanalda dinleyebilmek mümkündür.

Tempo Radyo Yayın İçeriği

Tempo Radyo kanalının genel olarak arabesk fantezi türünde yayın yaptığı görülmektedir gerek yeni gerekse eski müzikleri bu alanda temin eden kanal, dinleyicilerine sunmaktadır. Dinlemekten keyif aldığınız arabesk müziklerin pek çoğunu Tempo Radyo üzerinden kolayca dinleyebilir, müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Yayın frekansı 102.5 olan kanalı hem karasal yayından hem de internet üzerinden dinleyebilmek mümkündür. Konya dışında olanlar için internet bağlantısıyla kanala bağlanmak yalnızca birkaç dakika almaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Tempo (1 Yorum)


  1. Ali dedi ki:

    Slm tempo radyo konyadan ali uysal sıradaki parçayı cezaevinde yatan gardaşım osman akdamar a gelsin allahın izni ile az kaldı cikacaksin

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv