Radyo Dinle Tv

Radyo Trend Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Trend

Radyo Trend dinle, Radyo Trend Kocaeli, Kocaeli merkezli canlı yayın yapan radyo olup Sakarya, Gebze, Yalova ve İstanbul’un bir kısmından da dinlenebilmektedir. 104.3 FM frekansından ulaşabileceğiniz radyoda trend şarkılar çalmaktadır.

Radyonun sıcak ve nostaljik hissinden hoşlananlara hitap eden kanalı evde, iş yerinde ya da aracınızda dinleyebilirsiniz. Radyo Trend gün boyu size dinleyicilerine eşlik etmeyi hedefleyen kanal günün saatine uygun şarkıların yer aldığı bir akışı izlemektedir.

Radyo Trend ile güne daha çok eğlenceli ve hareketli parçalarla başlarken öğle saatlerinde ruhunuza hitap eden müzikler yayınlanmaktadır. Kocaeli radyoları Kocaeli halkının gününü güzelleştiren radyoyu internet üzerinden dinlemeniz de mümkündür. Ayrıca kanalın telefon numarası üzerinden ulaşarak istek şarkıda bulunabilir ve sevdiklerinize şarkı armağan edebilirsiniz. 

Radyo Trend Ana Sitesi : http://www.radyotrend.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş