Radyo Dinle Tv

Radyo Trt dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Trt

Radyo Trt dinle, Trt bünyesinde ilk kurulan Ve Türkiye’de ilk kurulan canlı radyo olarak faaliyet gösteren bir radyo istasyonudur. Devlet tarafından kurulmuş olan Trt fm radyosu Türkiye’nin sesi Sloganı ile sizlere hizmet vermektedir. Türkiye içi yayınları kadar yurtdışı yayınlarına da özen gösteren radyo 27 ayrı dilde yayın yaparak ülkemiz hakkında  doğru bilgiler ve tanıtımlar bilgiler sunmaktadır.

radyo trt dinleTrt fm radyosu dinleyicilerin görüşlerine düşüncelerine açık,  tarafsız hür bir yayın ilkesine sahiptir. Trt fm  cumhuriyet ilkelerine bağlı olarak hizmet vermektedir.
Radyo Türkiye genelinde bir yayın frekansına sahip olmakta birlikte uydu frekans gücü ile Dünya’da en kuvvetli radyolar arasında yer almaktadır. 1 mayıs 1964 yılında özel yasa ile kurulan radyo o günden bu zamana kadar kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

Radyo Trt yayınlarını Ankara merkezli olarak yapsa da bir çok ilden de bu yayın saatlerinde bağlanarak farklı merkezlerde yayınlarını sürdürmekte olan bir radyodur. Sanata kültüre önem veren radyo sizlere her zaman en kaliteli yayınlarını sürdürmeye devam edecektir.

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trt.trttelevizyon&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/trt-televizyon/id509480866?l=tr&mt=8

Radyo Trt Fm Web sitesi : https://radyo.trt.net.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş