Radyo Türk 94.4 Fm Bursa Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Türk Osmangazi Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Türk

Radyo Türk Dinle, Türk fm 94.4 fm bandından Bursa’nın Osmangazi ilçesinde kurulan yerel canlı yayın radyo kanalıdır. Yerel radyo kanalının yalnızca kurulduğu ilçede değil tüm Bursa’da sevilerek takip edildiği, binlerce kişi tarafından dinlendiği bilinmektedir. Dilediğiniz müzik türünde şarkılar dinleyebileceğiniz kanalda zaman zaman türküler, sanat müziği, arabesk ve pop alanında birçok müzikle bir araya gelebilmek mümkündür.

Radyo Türk dinleyicilerinden biri olmak istediğinizde frekansı ayarlayabildiğiniz gibi interneti de kullanabilirsiniz. Cep telefonunuz ya da bilgisayarınız internete bağlı olduğu müddetçe Radyo Türk dileyicisi olabilmeniz mümkündür. Frekans ayarlayarak radyo dinlemek isterseniz bu durumda 94.4 frekansını ayarlamanız gerekmektedir. Bu frekans sayesinde birkaç dakika içerisinde kolaylıkla müzik dinleyebilir, istediğiniz an Radyo Türk dinleyicilerinden biri olabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv