Radyo Dinle Tv

Radyo Türk Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Türk

Radyo Türk dinle, 98.5 fm frekansından Giresun ilinden canlı yayınları ile sesini duyuran radyodur. Radyo Türk müzik dinlemekten keyif alanların tercih ettiği popüler radyo kanallarından bir tanesidir. Doğru yerdesiniz sloganı ile hizmet veren Radyo Türk merkez olarak Giresun ilinden yayın yapmaktadır. Karasal yayında başarılı olan ideal bir radyo kanalı aradığınızda Radyo Türk sizin için son derece doğru bir tercih olacaktır.

Radyo Türk sayesinde her istediğinizde karma müzik hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çoğu zaman Türkçe pop müzik alanında hizmet veriyor olsa da kanalın özellikle yöresel müziklere de yer verdiği görülmektedir. İstediğiniz an Radyo Türk üzerinden yayınları takip edebilir, tercih ederseniz kendi istediğiniz müziklerden de istek oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken 98.5 frekansını ayarlayıp bu frekansa bağlanmaktır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş