Radyo Dinle Tv

Radyo Tutku FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Tutku FM

Radyo Tutku FM dinle, Van ilinde kurulmuş canlı web radyosudur. 98.8 fm frekansından yayın yapan Tutku fm, ilk olarak web radyosu olarak hizmete başlayan Tutku FM zaman içinde karasal yayına da başlamıştır. Karasal yayınla sadece Van ve civar illerde dinlenebilmektedir. Tutku FM‘de çoğunlukla türkü ağırlıklı müzik yayınlarını dinleyebilirsiniz. Zaman zaman Kürtçe müziklerin yayınlandığı bir radyo istasyonudur.

Tutku FM Nasıl Dinlenir?

Tutku FM karasal yayına başlamadan önce sadece web yayını yapmaktaydı. Karasal yayına başladıktan sonra Van 98.8 frekansının sahibi olmuştur. Bu frekanstan Van ve civar illerde Tutku FM dinleyebilirsiniz. Başka illerden dinlemek içinse internet bağlantısı olan bir cihaza ihtiyacınız olacaktır. Bilgisayarınızdan, telefon ve tabletlerinizden Radyo Tutku FM dinlemek için kanalın web sitesini, canlı radyo sitelerini, canlı radyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Tutku FM Programlar

Tutku FM‘de farklı DJ’lerin seçmiş olduğu müzikleri çeşitlilikle dinleyebilirsiniz. İstek yapmak isterseniz istek panelinden iletebilirsiniz. Kanalda yöresel halk türkülerinin yayınladığı programlar, bölgeden haberlerin verildiği programlar müzik yayınlarına eşlik etmektedir. Sevdiğiniz programlar için yayın akışı tablosuna bakabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Tutku FM (3 Yorum)


  1. Mesut dedi ki:

    Sıradaki şarkıyı sevipte kavuşanlara armağan ediyorum iyi yayınlar

  2. Efecan dedi ki:

    Ben efecan. Van t tipi kapali a 4\2 kagusunda bulunan tum amcalarima selam olsun rabim hepinizin yardimcisi olsun

  3. Harun zapsu dedi ki:

    İyi günler kolay gelsin gül hanım ben Harun zapsu Van t tipi kapalı cezaevinde bulunan abim bahri duman aydın Erdoğan sayım teker Nurullah yanel Enes kaplan Van m tipi kapalı cezaevi b 26 koğuşunda bulunan abim erdi sağlam Mustafa Bekirhan Alper benli zafer benli bazidli Cengiz Demir Müslüm dayan müslüm Eraslan şahin ürgün reşat çelik İshak dalga Nurhak dalga abdullselim can Yalçınkaya Yusuf ilan A4 koğuşunda bulunan Serkan ogan koğuşunu bilmediğim ferdi kaçar savaş dalga Veysi Selçuk ve ismini sayamadığım tüm DÜZYOL gençlerine selam olsun inşallah en kısa zamanda özgür günlerde buluşmak üzere Ahmet Kaya dan bir parça çalarsanız çok sevinirim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş