Radyo Tutku Fm 96.7 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Tutku Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Tutku

Radyo Tutku dinle, 96.7 fm frekansından canlı müzik dinlemek için radyo dinleyenlerin favori kanallarından bir tanesidir. Tutku Fm Kocaeli civarında dinleyebileceğiniz kaliteli radyo kanalı ararsanız Radyo Tutku size istediğinizi verebilecek en ideal kanallardan bir tanesidir. Hem profesyonel bir yayın anlayışı hem de iyi programları olduğu için bu kanalda müzik dinleme keyif çok daha farklıdır. Bu açıdan İzmit bölgesinde dinlenme oranı ciddiye alınır derece yüksektir.

Kocaeli Radyo Tutku Yayın İçeriği

Radyo Tutku Kocaeli merkezli 96.7 frekansı üzerinden yayın yapan kanallardan bir tanesidir. Kanalı her gün düzenli olarak dinleyen onlarca kişi olduğu bilinmekte ve yayında yer alan programlarda da takdir kazanmaktadır.

Ağırlıklı olarak arabesk fantezi türünde müziklere yer veren kanal ayrıca gün içerisinde şehrin haberlerini, trafik ve hava durumunu da dinleyenlerine sunmaktadır. Sizin de müzik tarzınız arabesk fantezi türünde iste eski yeni pek çok arabesk müziği Radyo Tutku kanalında bulabilirsiniz. Her gün birbirinden güzel müzikleriyle dinleyicisine ulaşan kanal gün geçtikçe dinleyici kitlesini katlamayı başarmakta, yayın akışında kaliteden ödün vermemektedir.
web sitesi : http://www.tutkuradyo.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv