Radyo Dinle Tv

Radyo Umut Maraş Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Umut Maraş

90.5 Mhz frekansından yayın yapmakta olan Radyo Umut, Kahramanmaraş’ın yerel radyolarından birisidir. radyo Umut karasal yayını Kahramanmaraş ve ilçelerinden takip edilebilen kanalı farklı bölgelerdeki dinleyiciler uydu ya da internet üzerinden dinleyebilmektedir.

Karışık tarzdaki müzikleriyle farklı yaş gruplarına hitap eden kanal başarılı programcılarıyla dikkat etmektedir. Sabah haberleriyle güne başlayan Ferhat, “Yeni Güne Merhaba” programını sunmakta ve güncel haberlerin yanı sıra müzik yayını da yapmaktadır.

Kahramanmaraş bölgenin en güzel şarkılarını dinleyicileri ile paylaşan Ali, “Gurbet Türküleri” programını sunmaktadır. Aynı zamanda hoş sohbetiyle dinleyicilerinin hayatlarına konuk olmaktadır. Geceyse Arif’in “Geceye Yolculuk” isimli programı yayınlanıp gece uykunuz tutmadığınızda dinleyebileceğiniz bir programdır. Hafta sonlarınıza keyif katan Aşık Tekini ise Pazar günleri yayın yapmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş