Radyo Dinle Tv

Radyo Venüs Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Venüs

Radyo Venüs dinle, Venüs fm Bursa’nın Manavgat ilçesi merkez alınarak 93.9 fm frekansından canlı yayın yaparak kurulmuş yerel bir kanaldır. Bu radyo kanalında müzik dinlemek isteyen dinleyiciler ister internet üzerinden online olarak bağlantı sağlayabilmek ister frekans bağlantısı ile radyoya giriş yapabilmektedirler. Radyo Venüs dinleyicisi olabilmek için tercih edebileceğiniz radyo frekansı 93.9 olarak bilinmektedir. Bu frekansın girişini yaptığınız an bağlantınız anında sağlanacaktır.

Müzik içeriği olarak son derece gelişmiş olan kanalda, en yeni şarkıları bulabilmek mümkündür. Pop dünyasının sevilen isimleri Radyo Venüs’te dinleyicilerle buluşmaktadır. Kanalın ağırlıklı olarak pop müzik çaldığı bilinse de farklı müzik türlerine de yer verdiği bilinmektedir. Dolayısıyla birçok kişinin 24 saat boyunca zahmetsizce, keyif alarak dinleyebileceği kanallar arasında kabul edilmektedir.

Radyo Venüs 93.9 frekansından dinlenir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Venüs (1 Yorum)


  1. Abdurrahim bulut dedi ki:

    Hayırlı olsun programın Şengül hanim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş