Radyo Venüs
Radyo Dinle Tv

Radyo Venüs Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Venüs

Radyo Venüs dinle, 93.9 fm Antalya’da canlı yayın hayatına başlayan ve günümüzde internet aracılığıyla tüm dünyaya sesini duyurabilen Venüs radyodur. Radyoculuk alanında gelişmeleri yakından takip etmeyerek silinip giden radyolar arasına girmeyen ve yayın hayatına devam edebilen Radyo Venüs, herkes için müzik sloganını kullansa da aslında dini içerikli bir radyo kanalıdır. Radyoda dini içerikli yayınları dinleyerek bilgi almak isteyenler, dua ve kuran dinletileriyle huzurlu dakikalar geçirmek isteyenler Radyo Venüs‘ü tercih edebilirler.

Antalya Radyo Venüs Nasıl Dinlenir?

Radyo Venüs Antalya, karasal anten yayını üzerinden Antalya ve civar ilçelerinde dinlenebilir. Kanalın frekans yayınlarını 93.9 üzerinden dinleyebilirsiniz. Günümüzde frekans radyosu popülerliğini kaybetmiş ve internet radyosu yaygınlaşmıştır. İnternet radyo yayıncılığı üzerinden Radyo Venüs’ü internet tarayıcılarından, mobil cihazlardan mobil radyo uygulamaları sayesinde dinleyebilirsiniz.

Radyo Venüs Programlar

Radyo Venüs Antalya radyo kanalında yayıncılık ilkelerine bağlı olarak dini içerikli programlar yapılmaktadır. Radyo Venüs’de kuran dinletileri, dua saatleri, dini anlamda bilgi içerikli programlara yer verilmektedir. Kanalda hem Türkçe hem Arapça sohbet tarzında programlar da bulunmaktadır.

web sitesi : http://www.radyovenus.net/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv