Radyo Dinle Tv

Radyo Yıldız FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Yıldız FM

Radyo Yıldız FM dinle, 99.0 fm frekansından 1993 yılında, Trabzon’da yayın hayatına başlamış eski radyolardan biridir. Dinleyicilerine çoğunlukla fantezi, arabesk türlerinde müzik yayını yapan radyo kanalında nadir olarak pop müzik saatleri de yapılmaktadır. Trabzon’da yerli radyolardan biri olan Yıldız FM, kaliteli yayınlarıyla Trabzon ve Karadeniz halkının beğenisini toplamıştır. Radyo günümüzde tüm Türkiye’den rahatlıkla dinlenebilmektedir.

Yıldız FM Nasıl Dinlenir?

Yıldız FM 99.00 frekansında yayın yapmaktadır. Klasik radyolardan frekans ayarını yaparak Yıldız FM dinlemeye başlayabilirsiniz. Akıllı cihazlarınızda internet kullanarak dinleyecekseniz; cihazınızın türüne göre İOS ya da Android uygulamasını indirebilirsiniz. Ayrıca radyonun web sitesi üzerinden de radyo kanalını dinleme şansına sahipsiniz.

Yıldız FM Programlar

Dinleyicilerine keyifli saat geçiren Yıldız FM, güzel bir yayın akışına sahiptir. Kanalda Haber Saati, Hayata Dair, Ömer’le Firari Saatler, Pop Müzik Saati, Erdal’la Düş Kaptanı, Özgürce Show, Şevki’nin Gemisi, Sporda Dobra Dobra, Aydın’ın Gezegeni, Sülocan’la Rıvrıv Show, Karadeniz Müzikleri gibi farklı kategorilerde, farklı programcıların yayın yaptığı programları yayınlanmaktadır. Ayrıca web site üzerinde aktif bir istek hattı vardır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş