Radyo Zeugma 99.0 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Zeugma Antep

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Zeugma

Radyo Zeugma Dinle, Zeugma fm müzik dinlemek istiyorum diyenlerin radyosu olan Zeugma radyo canlı dinle, 99.0 fm frekansından Türkçe pop müzik alanında kendini kanıtlamış Gaziantep ve çevresinde yayın yapan bir radyo istasyonudur. Radyo Zeugma fm  saat başı haberleri ile dinleyicilerine gündem hakkında kısa kısa haberler vermektedir. Radyo Zeugma sizlere en seçme Türkçe pop müzikler ile  günün her saatinde sizlere  hizmet veren bir yerel radyodur.

Zeugma Antep hem özel djleri ile hem özel programları ile  sizlere en kaliteli hizmet verme yolunda ilerleyen bir yerel radyodur. Android iphone cep mobil telefonlarınızdan kolayca  takip edebilirsiniz.

Radyo Zeugma Frekansı

99.0 fm frekansından sizlere hizmet vermetedir Gaziantep ve civarında hizmet veren bir radyodur.

Radyo Zeugma İletişim

Tel: +90 (342) 220 72 72
Canlı Yayın : +90 (342) 230 71 11
Faks: +90 (342) 230 41 77
Bilgi: [email protected]
İstek Email: [email protected]
Adres: İncilipınar Mah. Zeugma İş Merkezi Kat:7 No:702 GAZİANTEP

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Zeugma (1 Yorum)


  1. Erdal dedi ki:

    Alem acil ilaç ben duztpeden erdal aydogdu ceza evinde bulunan abi ve kardeşlerime slm olsun en basta ali türkkan.uc goz orhan erdoğan.hasan karatepe.bülent hamurcu.abilerime bitli ali öztürk.hüseyin kanat.haydar urul .feyzullah parlak.ulaş göçmen.hamiza çalı.cikcik .kardeşlerime şevket öz birader sarkisi arman olsun isallah tez zamanda cikarsiniz ben duztpeden erdal aydoğdu .

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv