Radyo Dinle Tv

Raks FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Raks FM

Radyo Raks FM dinle, 98.1 fm frekansından Kocaeli’nde canlı yayın yapmaktadır. Raks fm radyo mobil uyumlu online yayın desteği ile başlamış ve burada da yayınlarına devam etmektedir. Dinleyicilerine en iyi Türkçe müziği sunmayı hedefleyen Raks FM, yıllar boyu karasal yayın yaptıktan sonra web yayınına da başlamıştır. Kocaeli bölge halkının severek dinlediği Raks FM, çoğunlukla türkü ve halk müziği türünde müzikler yayınlasa da farklı türlerde müzik yayını da yapmaktadır. Hatta başta Karadeniz olmak üzere farklı bölgelerden yöresel türkülere de yer vermektedir.

Raks FM Nasıl Dinlenir?

Raks FM’i Kocaeli sınırları içinde ve yakınlarında karasal yayın üzerinden dinleyebilirsiniz. Bölge içindeyken 98.1 frekansına gittiğinizde Raks FM yayınına denk geleceksiniz. Bu bölge dışında radyo Raks FM’i dinlemek için web yayınını tercih etmelisiniz. Web yayını için canlı radyo sitelerini, Raks FM web sitesini, radyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Raks FM Programlar

Raks FM‘de yayınların büyük çoğunluğu müzikten oluşmaktadır. Zaman zaman bölgenin güçlü seslerinin konuk alındığı canlı yayınlar yapılmaktadır. Kanal reklam yayınına da genişçe yer vermektedir. Böylece bölgede işinde uzman birçok sektörün bilgisini alabilirsiniz.

Raks Fm iletişim Bilgileri

Ömerağa Mah. İnönü Cad.No:184/31 Kocaeli/İzmit E-Posta : [email protected] Telefon ve Faks : 0262 344 24 14

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRaks FM (2 Yorum)


  1. Nevin dedi ki:

    Eskiden internetten dinliyordum radyo yu 2 haftadır internet üzerinden açılmıyor neden acaba

  2. Mısra dedi ki:

    İnternet uzerinden ses gelmiyor

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş