Radyo Dinle Tv

Romantik Radyo dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Romantik Radyo

Romantik Radyo dinle, Romantik radyo İzmir’de tercih edilen radyolar arasında yer alan Romantik yabancı aşk sevgi parçaları dinle radyodur. Canlı Romantik radyo 101.0 fm frekanslarından İzmir’de karasal olarak hizmet etmektedir. Radyo yabancı müzik piyasasını iyi bir şekilde takip eden bir istasyondur.

101.0 fm romantik1993 yılında kurulan romantik fm kesintisiz olarak  bizlere hizmet eden konusunda uzman bir kadroya sahip kurumsal bir yapıda hizmet veren radyodur. Sakin slow yabancı şarkılar ile insanları rahatlatan dinleten bir yapıda yayın yapan Radyo romantik fm sizlere en iyi kalitede hizmet vermektedir.

İnternet üzerinde web sitesinde çok fazla etkinlik olmadan direk yayınını paylaşan radyoyu  bulunduğunuz sayfadan da rahat bir şekilde dinleyebilirsiniz. www.radyodinletv.com kalitesiyle iddialı sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan bir ekip ile hizmet etmektedir. Aynı  tarz yayın yapan Romantik Türk radyosunda takip edebilirsiniz.

Romantik Radyo Frekans

İzmir ve çevresinde 101.0 fm frekanslarından yayın yapmakta olan bir İzmir radyosudur. Android ve iphone cihazlarınızdan takip edebilirsiniz.

Romantik Radyo İletişim

Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
[email protected]
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş