Radyo Dinle Tv

Selçuk Üniversitesi Dinle

 

 

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Selçuk Üniversitesi

Radyo Selçuk Üniversitesi dinle, 91.5 radyo kanalı 1994 yılından itibaren hizmet vermeye başlamış ve bu tarihten sonra beklentileri karşılayacak şekilde büyük ilerleme kaydetmiştir. Selçuk Üniversite’si iletişim bölümü öğrencileri tarafından kurulan bu kanal zaman içerisinde yalnızca öğrenciler tarafından değil halk tarafından da severek dinlenmeye devam etmiştir.

İnternetin de gelişmesiyle beraber karasal yayına ilaveten internette de yerini alan kanal bugün birçok kişi tarafından sıkı şekilde takip edilmektedir. Severek dinleyen yüzlerce öğrenci, binlerce kişi bulunmaktadır.

Selçuk Üniversitesi Yayın İçeriği

Selçuk Üniversitesi radyo kanalının frekansı 91.5 olarak bilinmektedir. Karasal yayından iyi bir frekans denk getirmek isteyen kişiler 91.5 frekansını ayarlayarak istedikleri gibi hizmet alabilmektedirler. Genel olarak çalışma prensipleri bulunan radyo kanalının sabah 08.00 ile gece 00.00 arasında canlı yayın yaptığı bilinmektedir. Bu saatlerde yayın akışının çok keyifli ve eğlenceli olduğunu söylemek mümkündür. Bununla beraber içerik olarak sevilen programlar hazırlayan kanal hemen her kesime hitap etmektedir.

Selçuk Üniversitesi radyo kanalı genel olarak pop müzik sunsa da zaman zaman karışık müzikten de dinletiler edinebilmek mümkündür.

Web sitesi : https://www.selcuk.edu.tr/radyo_televizyon_yapim_ve_yayincilik_arastirma_ve_uygulama_merkezi/Ayrinti/radyo-canli-yayin-5374

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş