Radyo Dinle Tv

Serhad FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Serhad FM Dinle

Serhad FM dinle, Van’da kurulmuş kalbin rahmana açıldığı frekans sloganıyla 103.0 fm frekansından mobil canlı yayın hayatına devam dini radyodur. Van Serhad fm kanalın yayınlarında ilahilere, dini içeriklere yer verilmektedir. Serhad FM, Van’ın ve civar illerin en sevilen dini radyolarındadır. Bölge halkı Serhad FM’i karasal yayın ile dinleyebilmektedir.

Serhad FM Nasıl Dinlenir?

Serhad FM’i Van ve civarından dinleyecekseniz; frekansını bilip radyonuzu ayarlamanız yeterlidir. Serhad FM’in karasal yayın frekansı 103.0‘dır. Kanalı Van bölgesi dışında bir yerden dinleyecek olanlar internet bağlantısı yaparak Serhad FM‘i dinleyebilirler. İnternetten dinlemek için kanalın kendi web sitesinden canlı yayına bağlanabilir; canlı radyo dinleme sitelerinden ve uygulamalardan Serhad FM‘i bulabilirsiniz.

Serhad FM Programlar

Radyo Serhad FM‘de dini radyo kapsamına uygun programların yayını yapılmaktadır. Yayın akışında istek ilahiler için sabah ve akşam istekleri, Nur Aynasından Yansımalar, Hadis Deryası, Roman Kuşağı, Haberler, Kuran-ı Kerim mealine yönelik programlar yer almaktadır. Kanalın yayın akışını takip ederek takip etmek istediğiniz programları yakalayabilirsiniz. Kanala isteklerinizi yollamak için mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Radyo Serhad fm Dinle
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş