Radyo Dinle Tv

Toros Line Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Toros Line

Toros Line dinle, 96.0 fm Antalya şehir radyolarının içinde popüler ve köklü bir radyo olan Toros Line, 90’lı yılların başında canlı yayın hayatına başlamıştır. Antalya’da Kemer, Isparta, Side, Manavgat, Finike, Burdur, Korkuteli, Serik, Aksu bölgelerinde dinlenebilen bölgesel bir radyo olan Toros Line, KKTC’de de dinlenebilmektedir. Ciddi, kaliteli ve keyifli müzik anlayışını benimseyerek yayın hayatına devam eden Toros Line, 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Kanalda müzik yayınları yerli müzikten karışık türde tercih edilerek yapılmaktadır.

Toros Line Nasıl Dinlenir?

Toros Line’ı Antalya ve civarında frekans üzerinden dinlemek için radyo ayarlarınızı 96.0’a getirmelisiniz. Kanalın web sitesi üzerinden radyo yayınını tüm dünyadan dinleyebilirsiniz. İnternet bağlantısı olan cihazlardan Toros Line yayınlarını kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Bilgisayar, tablet ya da telefonlar Toros Line yayınlarını dinlemek için uygundur. Bazı mobil radyo uygulamalarından da Toros Line’ı kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Toros Line Programlar

Kanalda müzik yayınları karışık türde yapıldığı için programlarda müzik türlerine göre ayrılmış olarak ilerlemektedir. Kanalın müzik, haber ve sohbet programlarını internet sitesinden takip ederek dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş