Radyo Dinle Tv

Tutak fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Tutak Fm

Radyo Tutak FM Dinle, Tutak fm 94.4 frekansı üzerinden hizmet veren Ağrı merkezli radyo kanalıdır. Tutak Fm Ağrı’da ikamet eden pek çok kişinin favori kanalı olarak bilinen Radyo Tutak FM aynı zamanda online hizmet verir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kanala bağlanıp dilediğiniz gibi müzik dinleyebilirsiniz.

İnternete bağlı olunan her yerde kolayca dinlenebilen Tutak FM, dinleyici kitlesini genişletmeyi sürdürür. Yöresel müziklerden keyif alıyorsanız siz de Tutak FM dinleyicisi olabilirsiniz.

Kürtçe Halk Müziği Sevenlerin Favorisi Tutak FM

Tutak FM, Kürtçe halk müziği yayını yapar. Yöresel parçalara ağırlık verir. Bunun yanında tematik müzik türünde de hizmet alabileceğiniz kanallardandır. Türküler başta olmak üzere Kürtçe söylenmiş pek çok parçayı dinleyebilmek mümkündür.

https://www.tutakfm.com/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazTutak Fm (2 Yorum)


  1. Nurullah CENGİZ dedi ki:

    Ağrıdan Tutaklı hemşehrimize selamlar hayırlı yayınlar diliyorum.
    Nurullah CENGİZ

  2. Ayhan dedi ki:

    Merhaba Tutak FM Yayın Ekibi İstanbul Beylikdüzünden Selamlar Sizleri Severek Dinliyoruz İyik Varsınız Selam Ve Muhabbetlerimle Hayırlı Günleri İyi Yayınlar.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş