Radyo Dinle Tv

Melodi Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Melodi Fm

90.5 fm den Radyo Melodi fm dinle birbirinden farklı değişik programları ile dinleyicilerine güzel vakitler geçirten Ordu Ünye merkezli canlı dinle yayın yapan ve yayın akışında dinleyicileri ile arkadaş nidası içerisinde programlar yapan bir radyo istasyonu olarak bilinmektedir. Ordu Ünye merkezli olarak yayın yapan melodi fm sizlere en güzel hareketli müzikler ile  hizmet veren yerel bir radyo istasyonudur. Özel programlarından bazıları; Keyfe keder, Genç Firari, Sihirli mikrofon, Sevda  Durağı gibi dinleyicilerin çok sevdiği programları bulunmaktadır. Radyo Melodi Fm Ordu ünyenin sevilerek dinlenen bir radyosu olarak hizmet  vermektedir.

Radyo Melodi 90.5Melodi fm Frekansı

Radyo Melodi 90.5 fm frekansından sizlere hizmet veren bir radyo istasyonudur. Yerel bir radyo olarak teknolojide kullanan radyo internet  üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Radyo Melodi İletişim

Tel: 0506 158 0854
Adres: Kaledere Mah. Hükümet Cad. Aşıklar İşhanı 62 Kat 5

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazMelodi Fm (3 Yorum)


 1. Aygul dedi ki:

  Yorumunuz

 2. İsminiz dedi ki:

  İyi akşamlar ben Pınar Koray Avcı bizim sokaklar istiyorum

 3. Yunus, emre şimşek dedi ki:

  Alemacililac Ben Gaziantep Kayaönünden Cengiz Çalışkan istek şarkımız Ömer Şahin yalanmiydin Kapalidan Canim abim Ferdi Karaoğlu Mustafa Lök Bıdık Kemal Güleç Mehmet Güler hamit güvercin Suat şakır erdem Seyfo Dayı Ve Tüm a8 sakinlerine Gelsin
  Özellikle koğuş çavuşu Ferdi karaoğlu Sabir abim

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş