Radyo Dinle Tv

Radyo Yörük Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Yörük FM

Yörük fm Dinle, Mersin’in yerel radyolarından olan Yörük FM, 105.7 MHz frekansından yayın yapmakta olan genel yayın içerikli bir kanaldır. Mersin’den karasal yayın yapan radyo Mersin’in ilçeleri ve çevre illerden de takip edilebilmektedir.

Yörük FM her yaştan insana hitap edip akışında genel olarak türkülere yer vermektedir. Mersin iline özgü türkülerin yanı sıra Türkiye’nin diğer bölgelerinin ezgileri de akışta yer almaktadır.

“Halkın Sesi” sloganıyla yola çıkan radyo 2008 yılından beri yayın hayatına devam etmektedir. Mersin’in en çok dinlenen radyolarından olan kanal oyun havalarıyla da günün belli saatlerinde dinleyicilerinin enerjisini yükseltmektedir. Yörük fm ayrıca bölgenin sesi olan kanalda Mersin ve çevresine ait güncel haberleri takip edebilir, etkinliklerin tarihlerini öğrenebilirsiniz

Ana sitesi: http://yorukfm.com/?page_id=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş