Radyo Dinle Tv
Yozgat FM Dinle

Yozgat FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Yozgat FM Dinle

Yozgat FM Dinle, 96.7 fm Frekansından Yozgat ilinde kurulmuş, canlı yayın hayatına hala burada devam eden yerel bir radyodur. Türkiye’nin en iyi yerel radyosu olduğunu 5. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’nde ödül alarak ispat etmiştir. Yozgat FM, Yozgat’ın ilk ve tek radyosu sloganıyla yayın hayatına aktif bir şekilde devam etmektedir.

Yozgat FM Nasıl Dinlenir?

Yozgat FM radyo kanalını, Yozgat ve civar illerindeyseniz; karasal yayın üzerinden dinleyebilirsiniz. Radyo kanalının frekansı 96.7’dir ve sadece bulunduğu konuma yakın yerlerde dinlemek mümkündür. Eğer radyo Yozgat FM‘i internet üzerinden, başka bir konumdan dinleyecekseniz; radyonun internet sitesine girebilirsiniz. Ödüllü radyo Yozgat FM’i birçok canlı radyo dinleme sitesinde bulabilirsiniz. Yozgat FM 96.7 fm ‘in hem Android hem İOS işletim sistemli mobil cihazlar için uygulaması vardır.

Yozgat FM Programları

Yozgat FM’de yayın akışının büyük çoğunluğu pop müzik yayınıyla geçmektedir. Bunun dışında Yozgat’tan güncel haberler, gündemden haberler programcıların yayınlarında dinleyicilerle buluşturulmaktadır. Kanalın bazı programlarında çeşitli konuklara da yer verilmektedir. Yozgat FM sitesinden, uygulamalarından yayınlarla ilgili bilgi alabilirsiniz.
Web sitesi : https://www.yozgatfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş