Radyo Dinle Tv

Yunus Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Yunus Fm

Yunus Fm dinle, Eskişehir radyoları arasından Eskişehir’in il özel radyo istasyonu olarak canlı yayın hayatına başlayan Radyo Yunus fm dinle 1991 yılından bu yana sizlere kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Radyo Yunus ismini frekansını değiştirmeden bu güne kadar yayın ilkerlerinden taviz vermeden hizmet sunmaktadır. Hedef kitlesi oalrak ilk başta öğrencileri ön planda tutmaktadır.

Yunus fm EskişehirRadyo Yunus bu gününe kadar bir çok kurum ve kuruluştan  ödüller almış ve Eskişehir’de en çok dinlene radyo olarak bilinmektedir. Radyo 1999 yılına kadar arabesk fantazi  türünde yayın yaparken 2000 li yıllara Türkçe pop ve slow tarzı müzikler ile hizmet sunmaya başlamıştır. Teknolojide en iyi şekilde kullanarak dinleyicilerine kalite programlar ve müzikler sunmakta olan Yunus fm her zaman en kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

Radyo Yunus Frekansı

Yunus fm 94.0 fm frekansından hizmet veren bir radyo istasyonudur. İnternet üzerinden web  sitesinden ve bir çok radyo dinleme sitesinden sizlere hizmet veren bir radyo olarak her yeren takip edebilirsiniz.

Radyo Yunus İletişim

Tel     :     0 222 236 17 17
Fax     :     0 222 236 90 28
E-Mail     :     [email protected]
Adres:  KOBİ Organize Sanayi Bölgesi 102.Cad. No:1 ESKİŞEHİR

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazYunus Fm (1 Yorum)


  1. Fatma dedi ki:

    Merhaba.diğer radyoları dinleyebiliyorum fakat yunus fm başlattığım halde ses gelmiyor.dinleyemiyorum.neden acaba

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş