Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Crt Radyo dinle

Yorum yap

Crt Radyo Ceyhan

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Oy, Ortalama: 5,00 out of 5)
Loading...

Crt Radyo dinle, Adana Ceyhan ilçe merkezli 95.0 canlı yayın yapan radyo birbirinden güzel müzik dalları ile mobil dinle imkanı ile online yayın yapan radyo 1993 yılından bu yana Crt Fm dinle kesintisiz olarak hizmet vermektedir. 95.0 fm frekansından karasal olarak yayın yapan radyo Crt Ceyhan Radyo Televizyonu Yayıncılık A.Ş. bünyesinde hizmet vermektedir.

radyo crt logoHaber konusuna özen gösteren Radyo Ceyhan karasal olarak bölgedeki bütün olayları birebir takip ederek anında web sitesi üzerinden ve radyo kanalı üzerinden sizleri bilgilendirmekte olan bir radyo istasyonudur. Radyo mobil ve bilgisayar cihazlarınızdan online takip edebilirsiniz.

Crt Radyo Ceyhan Frekansı

Radyo Ceyhan fm 95.0 fm frekansında yerel olarak yayın yaparken  Adana CRT Karasal Yayın Frekansı : UHF 36 Band
Adana CRT ASTRA Uydu Frekansı : ASTRA 1G 31,5 Frekans: 11817 V (Dikey) Sembol: 27500 Fec: 3/4 frekansı üzerinden uydu yayını da yapmaktadır. İnternet üzerinden kendi sitesinden ve buradan online oalrak canlı takip edebilirsiniz.

Crt Radyo Ceyhan İletişim

Tlf : +90 322 612 59 44
Mail info@ceyhaninsesi.com
Adres :  Ceyhan Radyo Televizyonu Yayıncılık A.Ş. Hükümet Cad. Haskan İşhanı Kat:3

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv