Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Aliağa Aktif FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Aliağa Aktif FM dinle, 91.7 fmbandından ve mobil canlı yayınları ile dinleyicilerine ulaşan İzmir bölgesinin en güçlü sesi sloganıyla İzmir, Aliağa bölgesinde yayın yapan radyo birçok müzik türünün harmanlandığı ismi gibi aktif bir radyodur. Aliağa Aktif FM‘de Türk sanat müziği türünde şarkıları, pop müzikten günümüz şarkılarını ve uzun yıllar önce dinlenmiş, hit olmayı başarmış şarkıları dinleyebilirsiniz.

Aliağa Aktif FM Nasıl Dinlenir?

Aliağa Aktif FM’i dinlemek için internet ve telefon kullanacaksanız; radyonun İOS, Android uygulamalarını tercih edebilirsiniz. Bilgisayardan internete bağlanarak dinleyeceksiniz radyonun web sitesinden canlı yayını açabilir ya da Winamp uygulamasını indirebilirsiniz. İnternet bağlantısı olmadan dinlemek içinse frekanslarınızı İzmir‘de 91,7’ye ayarlamalısınız.

Aliağa Aktif FM Programları

Aliağa Aktif FM günün her saati, her gün yayın yaparak kesintisiz bir radyo keyfi sunmaktadır. Radyoda eski şarkıları dinleyeceğiniz Nostalji programı, güne güzel Türk sanat müziği şarkılarıyla başlayacağınız Günaydın programı, Serap ile İstek Saati, Arif Güven Show Time, Ele Avuca Sığmaz Murat programlarını yayın akışından takip ederek kaçırmadan dinleyebilirsiniz. Radyoda gece saatlerinde program tekrarları ve kesintisiz müzik yayını yapılmaktadır.

Radyo Aktif fm izmir
Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv