Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Asya Radyo dinle

Yorum yap

Radyo Asya

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

96.2 fm frekansından sizlere özgün müzikler sunun bir radyo Asya dinle dir. Antakya merkezli olarak canlı yayın yapan radyo Asya medya bünyesinde yayın yapan bir kuruluş olarak bilinmektedir. Hatay Asya radyo asya gazetesi ile birlikte ortak programlar ve haberde güçlerini birleştirerek dinleyicilerine en kalite hizmeti sunmakta olan bir radyo olarak sizlere en güzel özgün müzik yayınları yapmkatadır.

Hatay Asya fm

Antakya Radyo Asya Frekansı

96.2 fm bandından yerel olarak yayın yapan Radyo Asya fm Antakya(Hatay ) merkezli oarak frekans aracılığı ile yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden kendi sitesinden ve bir çok radyo dinleme sitesinden sesini her yere duyurmayı başarmış bir radyo olarak kesintisiz bir hizmet vermektedir.

Antakya Radyo Asya İletişim

Telefon: (0326) 223 7210
mail: info@asyagazetesi.com
Harbiye yolu üzeri, Sümerler mah. Sunar 2 apt. 1. kat
Antakya Hatay

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Asya (1 Yorum)


  1. yusuf dedi ki:

    Adaletin ve insanlığın yok denecek kadar az olduğu bu dönemde insanlığını kaybetmeyen her daim insanca ve adilce yaşayan antakya (defne dahil) nın eşsiz insanlarına selam olsun sıradaki parçayı dünyanın en mukkemel insanları na kalpten sevenlere gelsin

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv