Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Birlik FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Birlik FM dinle, farklı radyo sloganıyla Kayseri’de kurulmuş yerel bir radyodur. 102.5 fm bandından ve mobil destekli canlı yayın yapmaktadır. Yayınlarına kesintisiz devam eden Birlik FM’de dini yayınlar yapılmaktadır. Kanalda dini konuda birçok programa yer verilmektedir. Yayın akışı oldukça zengin olan radyo Birlik FM, karasal yayınla beraber web yayınını da devam etmektedir.

Birlik FM Nasıl Dinlenir?

Birlik FM karasal yayınını anten sistemi olan cihazlardan, Kayseri ve civar illerindeyseniz dinleyebilirsiniz. Birlik FM‘in karasal yayından dinlenebilmesi için frekans ayarının 102.5’e yapılması gerekir. Kanalın web radyo yayını için internet bağlantısı olan cihazınızdan Birlik FM web sitesine girebilirsiniz. Ayrıca canlı radyo sitelerinden Birlik FM ismini arayarak dinlemeye başlayabilirsiniz. Telefonunuzda anten uygulaması yoksa internet kullanarak radyo dinleyebilirsiniz.

Birlik FM Programlar

Birlik FM dinle dini konularda çok sayıda program yayınlanmaktadır. Meal Hatim, Seher Yeli, Nurdan Dualar, İnsanı Tanımak, Darüsselam, Hayatüs Sahabe, Hikmet Arayışları, Hatim Arapça gibi programları Birlik FM’de dinleyebilirsiniz. Kanalın yayın akışını takip ederseniz; merak ettiğiniz programları kaçırmadan izleyebilirsiniz. Kayseri Birlik FM istek hattına isteklerinizi de iletebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv