Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Umut fm dinle

Yorum yap

Radyo Umut

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Umut fm Çorum il merkezinden yayın yapan radyo 90.3 fm frekansından yerel olarak sizlere ulaşmakta olup, genel olarak özgün müzikler dinle halk müzikleri ve türkülere yer veren bir radyo istasyonudur. Radyo Türkçe’nin kullanımında hassasiyet göstermekte ve bu alanda en düzgün Türkçe’nin kullanılmasına dikkat etmekte olan bir radyo istasyonudur.

Radyo umut 90.31997 yılından bu yana kesintisiz olarak Çorum halkının sesi olan Radyo umut fm  sadece müzik alanında değil turizm,edebiyat, kültür,haber, sağlık alanlarında da dinleyicilerine heran bilgilendirmeye çalışan bir radyo istasyonudur.

Çorum Radyo Umut Frekans

90.3 fm frekansından Çorum ve civarına karaal olarak yayın yapan bir radyo istasyonudur.İnternet üzerinden de her yerde dinleme takip etme imkanı bulabileceğiniz bir radyo istasyonudur.

Çorum Radyo Umut İletişim

Tel:+90 364 213 60 29
Fax: +90 542 614 01 86
Mail :corumumutmedya@gmail.com
Adres: Yavru Turna Mah. Uğur Mumcu Cad. No: 145/8 Merkez/ÇORUM
Umut Radyo | Vega 2001 Radyo TV. Yay. Hiz. A.Ş.

Etiketler:
Daha fazla göster

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Radyo Umut (4 Yorum)


 1. Bahar dedi ki:

  cengiz özkandan bir ay doğar ilk akşamdan geceyi Abdullaha sevgilime armağan etmek istiyorum yayınlarsanız çok bahtiyar olurum simdiden sevgiler saygılar

 2. Ayşenur danacı dedi ki:

  Çorum kapalı ceza evinde yatan canımdan çok sevdiğim eşim mertcan danacı herşeyim Ceylan koynat yemin ederim müziği armağınım olsun seni herşeyden çok seven kadının sabrın özgürlüğün olsun ❤️

 3. Elif dedi ki:

  Merhaba

 4. Sevda dedi ki:

  Merhaba iyi yayınlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv