Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Değişim Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Değişim Radyo dinle, Zonguldak’ta 93.9 fm frekansından canlı online yayın yapan mobil uyumlu radyodur. Zonguldak’ta kurulmuş Türkiye’de kurulup yerel yayın yapan ilk özel radyolardan birisidir. Köklü geçmişi Değişim Radyo’nun bölge halkı tarafından çok sevilmesinde etkili olmuştur. Modern yayıncılık anlayışını benimseyen Değişim Radyo, yayınlarında tecrübeli DJ’ler ile günümüz popüler şarkılarına yer vermektedir.

Değişim Radyo Nasıl Dinlenir?

Değişim Radyo, ne kadar modern ve gelişmiş bir radyo olsa da netice de yerel bir radyodur. Karasal yayın üzerinden sadece Zonguldak ve çevresinde dinlenebilmektedir. Değişim Radyo’nun web yayını sayesinde internet bağlantısı olan herkes radyoyu dinleyebilecektir. Değişim Radyo’yu karasal yayından dinlemek için frekans ayarınızı 93.9‘a yapmalısınız. İnternetten radyo yayınını dinleyecek olanlar, bağlantıları olduğu müddetçe radyonun web sitesinden ya da canlı radyo dinleme sitelerinden kesintisiz olarak Değişim Radyo dinleyebilirler.

Değişim Radyo Programları

Değişim Radyo’nun yayın akışında modern popüler müzik yayını dışında, bölgeden haberlere, bölgede severek dinlenen sanatçı konukların davet edildiği sohbet programlarına, DJ’lerin kendi programlarına rastlayabilirsiniz. Kanalın istek programını da canlı yayını dinleyerek takip edebilir; isteklerinizi ileterek dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv