Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Demre FM

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Demre FM Dinle, 104.5 fm frekansından Antalya bölgesel ve yerel canlı yayınlar yapan, küçük ve yerel bir radyo istasyonudur. Demre FM’i karasal yayınla Antalya’nın civar bölgelerinden de dinleyebilirsiniz ama Antalya dışına çıktığınızda radyo kanalını sadece internet üzerinden dinleyebilirsiniz. İnternet radyo teknolojisine ayak uydurarak internet yayınına başlayan Demre FM böylece sesini tüm dünyaya duyurabilir hale gelmiştir. Demre FM pop müzik ağırlık müzik yayını yapmaktadır ama çeşitli müzik kategorilerine de yer verilmektedir. Kanalda zaman zaman arabesk, türkü, yerli müzik dışında yabancı müzik de dinleyebilirsiniz.

Demre FM Nasıl Dinlenir?

Demre FM kanalını, antenli radyo cihazlarından, frekans ayarı yaparak dinleyebilmek için Antalya yakınlarında olmanız ve frekanslarınızı 104.5‘ ayarlamanız gerekmektedir. Kanalı internet üzerinden bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazlardan da dinleyebilirsiniz. Radyo Demre FM, internet tarayıcılarından radyo dinleme sitelerinden kesintisiz olarak dinlenebilir. Bunun yanında şehirden uzak olanlar telefonlarından mobil uygulamalar sayesinde Demre FM dinleyebilirler.

Demre FM Programlar

Demre FM’de program içerikleri çoğunlukla müzik ağırlıklıdır. Kanalda belirli zamanlarda haber, sohbet tarzında çeşitli programlara da yer verildiği olmaktadır. Yayın akışı kanal sitesinde detaylı olarak vardır.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv