Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Afyon Radyoları

Afyon Radyoları Dinle, Afyon şehrine ait bütün online radyo kanal yayınlarını mobil olarak canlı takip edebilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Afyon Radyoları dinle, Radyo dinleyicisi fazla olan ve bu alanda kanal çeşitliliğine sahip illerden biri de Afyon’dur. Afyon’da hem şehre özel radyo kanallarını dinleyebilmek hem de Türkiye genelinde radyo kanallarını duymak mümkün olmaktadır. Bu bakımdan birçok kanalı bünyesinde bulunduran bir şehir olduğunu söylemek doğrudur. Afyon radyoları arasında Poptan türküye, arabeskten karışık müziğe kadar birçok müzik türünü bu şehrin radyo kanallarında bulabilirsiniz.

Afyon Radyo Kanalları

Afyon radyo kanallarının başında Tek Radyo gelmektedir. 91.1 ile karışık müzik yayını yapılmaktadır. Bununla beraber aynı şekilde karışık müzik yayını yapan Sultan Radyo ve Sandıklı Hilal FM de belli bir dinleyici kitlesine sahip kanallardandır. Karışık müzik dendiğinde 98.1 ile Armoni FM ve 99.1 ile kolaylı Radyo da akla gelmektedir.

Afyon ili merkezde ve ilçelerinde yayın yapan radyolara ait iletişim adresleri Afyon radyo frekansları bulunmaktadır. Afyon şehrinde Radyo Lojik 97.3, Çay Solmaz FM 99.6, Radyo Hisar 100.3 frekansları ile Afyon civarında yayın yapan radyo kanalları olarak bilinmektedir. Bu kanallarla birlikte arabesk fantezi dinleyicilerine özel Radyo 03 kanalı da 102.7 frekansı ile Afyon’da yayın yapmaktadır.

Tercih ettiğiniz müzik türü türkü ise bu durumda 99.9 ile Gün FM sizleri beklemektedir. Afyon il radyoları arasında türkü konusunda başarı bir radyodur. Afyonlular Afyon Radyoları dinle

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv