Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Antalya Radyoları

Antalya Radyoları Dinle, Antalya il sınırları içerisinde online canlı dinle hizmeti veren bütün radyoları mobil uyumlu ve bilgisayar ortamında dinleyebileceğiniz Antalya ili radyoları

Önerilen Radyolar

 

Antalya radyoları dinle, Akdeniz Bölgesi’nin en popüler illerinden biri olan Antalya şehri aynı şekilde kalabalık nüfusuyla da ilgi odağıdır. Birçok güzelliğe sahip olan şehrin müzik kültürü ve kendine özgü mirasları da bir hayli fazladır. Antalya radyoları şehirde müzik dinlemek için radyo kullanan kişiler Antalya radyo kanallarına odaklanabilirler. Bu kanallarda hem şehrin geneli hakkında bilgi edinmek hem de doyasıya müzik dinlemek mümkün olmaktadır.

Antalya Radyo Kanalları

Antalya’da ikamet eden, etmeyen şehre özel radyo kanallarını dinlemeyi isteyen kişiler bunu rahatlıkla yapabilirler. Antalya radyo kanallarını dinlemek için frekanslarını bilmek yeterlidir. Karışık müzik alanında hizmet veren Ekspres Radyo 92.9 ile Olay Radyo 93.5 ile bulunabilmektedir.

Antalya şehri dini radyo dinlemek isterseniz bunun için Radyo mercan 89.0 frekansla, Radyo Dilara ise 98.7 ile hizmet vermektedir. Bunun dışında Radyo Tulu da Antalya’nın dini yayın yapan radyo kanallarından biri olarak bilinmektedir. Bunlar Antalya radyoları dinle  olarak sevilen radyolardan bazılarıdır.

Antalya ili sınırlarında Antalya ilçe radyoları da dahil olarak bütün radyolara ait frekansları iletişim bilgileri bulunmaktadır. Mrt FM 90.0 frekansla Kumsal Radyo ise 103.2 ile arabesk müzik üzerinden radyo yayını yapmaktadır. Bununla beraber Radyo Akdeniz gibi türkü odaklı çalışılan radyo kanalları olduğu da bilinmektedir.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv