Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Balıkesir Radyoları

Balıkesir Radyoları Dinle, Balıkesir şehrine ait bütün online radyo kanal yayınlarını mobil canlı dinleyin.

Önerilen Radyolar

 

Balıkesir Radyoları Dinle, Ege Bölgesi’nde en sık ziyaret edilen iller arasında yer almaktadır. Şehrin Egeye özel kültürel donanımı yalnızca mutfak lezzetleri değil aynı zamanda müzik konusunda da kendini göstermektedir. Balıkesir’de yaşayan ya da Balıkesirli olan birinin dinleyebileceği birçok radyo kanalı bulunmaktadır. Hemen her müzik türünde hizmet veren kanallar olduğu gibi dini yayın yapan radyo kanalları da bulunmaktadır.

Balıkesir Radyo Frekansları

Balıkesir’de dinlenebilecek radyo frekansları başında Çamlıca FM gelmektedir. 91.9 ile Çamlıca FM en çok dinlenen radyo kanalı olarak bilinmektedir. Balıkesir Radyoları arasında bunun dışında Radyo Venüs 92.2 frekansla karışık müzik hizmeti vermektedir. Bunların yanında KRT Radyo, Balıkesir’e özel yayın yapan türkü radyo kanalıdır. KRT Radyo’nun frekansı 93.0’dır.

Balıkesir’de dinlenen diğer radyolar arasında karışık müzik yayınlayan İlkhaber Radyo, Radyo Zeytin, Genç FM kanalları bulunmaktadır. Bunlarla beraber Gönen Radyo Venüs, Gönen Radyo Mega, Akçay Best FM gibi ilçe merkezli olan radyo kanalları olduğu da bilinmektedir. Şehir merkezinde de ilçelerde de radyoya olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Balıkesir radyoları dinle kanallarına ait bütün iletişim adresleri ve ayrı ayarı frekans bilgileri yer almaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv