Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Denizli Radyoları

Denizli Radyoları Dinle, Denizlide yayın yapan online canlı müizkleri mobil cihazlarınızdan Denizli radyolarına ulaşabilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Denizli Radyoları dinle, Ege Bölgesinin gözde illerinden biri olan Denizli kendine özgü Ege kültürü ile birçok kişiyi etkilemektedir. Denizli’de ikamet eden ve Ege civarının müzik kültürü hakkında az çok bilgi sahibi olmak isteyen kişiler doğrudan radyo kanallarını öğrenmeyi deneyebilir. Radyo kanalları ile hem yöresel hem de Türkiye geneli tüm müzikleri rahatlıkla bulabilmek mümkün olmaktadır.

Denizli Radyo Frekansları

Denizli’de sıklıkla dinlenen Radyo Net 91.2 frekans ile hizmet vermektedir. Kanalın karışık müzik tarzında yayınladığı müzikler aynı zamanda Radyo 20 ile de aynı alanda kabul edilmektedir. Karışık müzik kategorisinde hizmet veren diğer Denizli radyoları 105.0 ile Horoz FM, 105.4 ile Gurbetçi FM ve 106.0 ile Doğuş FM’dir.

Denizli Radyoları yayınları arabesk müzik tarzında yapan kanallar ise 106.8 frekansı ile Dostlar FM, 92.5 ile Radyo Ses kanallarıdır. Bu kanallarda arabesk fantezi müzik tarzı kullanılmaktadır. Pop müzik dinlemek isteyenler içinse Radyo Ege 99.5 frekansla hizmet vermekte, Art FM 102.2 ile yayın yapmaktadır. Ayrıca Deha Radyo kanalı da 103.5 ile pop müzik yayınlamaktadır. Denizli radyo frekansları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv