Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Yorum yap

Doğu Radyo

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Doğu Radyo dinle, isminin de ima ettiği gibi Doğu Anadolu Bölgesi’nde Van’da kurulmuştur. Doğu fm 90.9 fm frekansından canlı yayın ve mobil dinle imkanı olan Doğu Fm, Van’ın merkezinde kurulan radyo, Doğu’nun kalbi burada atıyor sloganıyla yayın hayatına devam etmektedir. Doğu fm Radyo’da çoğunlukla türkü türünde müzik yayınları yapılmaktadır. Hatta Kürtçe türkülerin yayınının yapıldığı da bilinmektedir. Yerel radyonun karasal yayını dışında web yayınını da dinleyebilirsiniz. Bunun dışında farklı müzik türlerinden yayınların yapıldığı da olmaktadır.

Doğu Radyo Nasıl Dinlenir?

Doğu Radyo karasal yayınını 90.9 frekansından gerçekleştirmektedir. Karasal yayın Van’da ve civar illerde dinlenebilecek durumdadır. Doğu Radyo’yu internetten dinlemek için canlı radyo sitelerini tercih edebilirsiniz. Bilgisayardan Doğu Radyo dinleyecekseniz; canlı radyo siteleri tek alternatifinizdir. Telefon ya da tabletten internet bağlantısıyla Doğu Radyo dinleyecek olanlar, radyo aplikasyonlarını indirebilirler.

Doğu Radyo Programlar

Radyo Doğu, yayın akışında keyifli birçok programa yer vermektedir. Türkçe, Kürtçe çeşitli müzik yayınları dışında bölgenin gündemine oturmuş, merak edilen, ilgi çeken konulara değindikleri sohbet türü programlar, günün haberleri gibi programlar da Doğu Radyo yayın akışında yer almaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et


Doğu Radyo (1 Yorum)


  1. Gülşah dedi ki:

    Selam ben istanbuldan gülşah guzel memleketim vandan com uzakta olsamda radyonuzu dinlemeye engel değil mesafeler istanbuldan ercişe ve tüm van halkına selamlar iyi geceler

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv