Radyo Dinle Tv
Pin It

Tüm Radyo Yayınları

Radyo Su dinle

Yorum yap

Edirne Radyo Su

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Oy Ver)
Loading...

Edirne radyo Su dinle, 92.2 fm dinle frekansından 1994 yılından bu yana sizere kesintisiz olarak yayın yapan radyo canlı yayın ilkesi olarak Türkçe pop müzikler ile yayın yapsa dahi Türk sanat müziği, halk müziği gibi alanlarda za zaman zaman şarkılar dinletmekte olan bir radyo istasyonudur. Yayınlarında haber gündemlerine önem vermete dinleyicilerini  bilgilendirmekte olan bir radyodur.

Radyo su 92.2Edirne Ajans Medya Grubu Bünyesine geçen Radyo SU A.Ş.  2010 ylında radyoyu devralmış ve bu alanda radyoculuk hizmetibi kurumsal bir yapıya çevirmiştir. Haber ajansı ve reklam ajansları ile bir bir bağlantılı oalrka çalışan Radyo su fm sizlere en güzel yayınları ile hizmet vermee devam etmektedir.

Radyo Su Frekansı

92.2 fm bandından Edirne’de hizmet veren radyo Su İnternet üzerinden Dünya’ya sesini duyuran heryerde dinlenen bir radyo olma özelliği sayesinde heryere sesini duyurmaktadır.

Radyo Su iletişim

Radyo Su Radyo ve Televizyon Basın ve Yayın Reklamcılık Org.A.ş.
Abdurrahman Mah. Demir iş merkezi No: 75 – AYŞEKADIN – EDİRNE
TEL: 0284 225 00 25 – FAX: 0214 24 04
radyosuedirne@hotmail.com
İzleyici Temsilcisi
A.Nilay Engin

Etiketler:
Daha fazla göster
Benzer Radyolar

Önerilen Radyolar

 

Sevdiklerine Armağan Et

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv